PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

PROF. DR HAB N. MED

Wacław Kuczmik

CHIRURG, CHIRURG NACZYŃ, ANGIOLOG

1e_kuczmik
Specjalista chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej i angiologii. Specjalista w zakresie miażdżyc tętnic kończyn dolnych. Zajmuje się chirurgicznym oraz minimalnie inwazyjnym (przezcewnikowym) leczeniem niedokrwienia kończyn dolnych, tętniaków aorty brzusznej oraz miażdżycy tętnic szyjnych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Autor licznych publikacji dotyczących leczenia chorób tętnic obwodowych opublikowanych w czasopismach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Past-prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naukowej (2012-2014). Twórca programu społecznej akcji „Ocal nogę”, która zwróciła uwagę na problem amputacji u chorych z niedokrwieniem kończyn.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW