PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

DR N. MED

Dariusz Stańczyk

CHIRURG, CHIRURG NACZYŃ, ANGIOLOG

DR-N.-MED.-DARIUSZ-STANCZYK-1024x1024-300x300
Specjalista chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej i angiologii Pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologii i Polskiego Towarzystwa Angiologii. Dr Stańczyk koncentruje zainteresowania zawodowe na leczeniu miażdżycy tętnic obwodowych. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. “Wiele lat pracy w Ochojcu w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego pozwala mi na dokładne i precyzyjne diagnozowanie chorób naczyń, kwalifikowanie jak i dyskwalifikowanie z zabiegów naczyniowych otwartych jak i endowaskularnych. Ogromne doświadczenie zdobywane podczas codziennej pracy wykorzystuję do jak najlepszego podejścia indywidualnie do pacjenta”. Leczone choroby : Miażdżyca tętnic kończyn dolnych i górnych. Bóle kończyn dolnych. Tętniak aorty piersiowej i brzusznej. Pokaż wszystkie leczone choroby Specjalizacje Chirurgia naczyniowa Angiologia Chirurgia ogólna Leczone choroby Miażdżyca tętnic kończyn dolnych i górnych. Bóle kończyn dolnych. Tętniak aorty piersiowej i brzusznej. Tętniaki tętnic trzewnych i obwodowych. Zakrzepica Żył Głębokich Kończyn Dolnych Żylaki kończyn dolnych Zakrzepica żylna. Niedokrwienie kończyn dolnych i górnych. Zwężenie tętnic szyjnych.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW