PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna Kardiologia Kardiochirurgia Chirurgia naczyń Pulmonologia Diabetologia

Przeszedłeś COVID i odczuwasz spadek wydolności?

Koronawirus atakuje przede wszystkim płuca. To właśnie ten narząd jest najbardziej narażony na uszkodzenia, ponieważ u zakażonych w krótkim czasie rozwija się zapalenie płuc.

Niepokojący jest fakt, że osoby, które przeszły COVID, nawet bezobjawowo, mogą w znacznym stopniu odczuwać spadek wydolności organizmu, a także problem z oddechem.

Jeśli ten problem dotyczy Ciebie, zapraszamy do KardioKliniki gdzie możesz wykonać ergospirometrię (test wydolnościowy), a następnie pod okiem specjalistów ustawić odpowiedni dla Ciebie trening.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW