PON - PIĄ 9.00 - 17.00
733 040 111
32 307 37 50
Nowoczesna

Choroby układu sercowo-naczyniowego

Masz chorobę niedokrwienna serca, problemy z rytmem serca, a może niedomykalność zastawki serca? Występują u Ciebie niepokojące objawy lęku i depresji? To czas, by to zmienić. Przebycie nawet jednego epizodu depresji znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia zawału serca, a rozpoznaniem dużej depresji zwiększa takie ryzyko 4-krotnie. Szacuje się, że około 25% pacjentów zgłaszających się na ostry dyżur kardiologiczny to osoby z objawami bólu w klatce piersiowej. Ból ten jest objawem lęku napadowego. Częstość występowania objawów lękowych u pacjentów chorych na depresję może wynosić nawet 95%. Dotyczy to wlaśnie Ciebie? Pomożemy Tobie poprawić Twoje samopoczucie psychiczne i Twoją jakość życia.

Poznaj zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii

Szanowni Pacjenci 

W trosce o Wasze i Nasze zdrowie  oraz w związku zaleceniami Centrali NFZ i Ministerstwa Zdrowia w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kardio Klinice Brynów w trosce o zostały wprowadzone następujące zasady:

Wizyty w klinice

Uprzejmie prosimy, aby do poradni pacjenci zgłaszali się bez osób towarzyszących, a dzieci tylko z jednym opiekunem. Prośba nie dotyczy osób niepełnosprawnych i innych sytuacji uzasadnionych

Pomiar temeratury

Każdorazowo w przypadku osobistego pojawienia się w Przychodni personel dokonana pomiaru temperatury ciała i zbierze odpowiedni wywiad.

Dezynfekcja

STOSOWANIE MASKI ZAKRYWAJACEJ USTA I NOS HIGIENICZNA DEZYNFEKCJĘ RAK PO WEJŚCIU DO PORADNI

Odstęp 2 metry

ZACHOWANIE ODSTĘPU MINIMUM 2 METRÓW OD OSÓB PRZEBYWAJACYCH W KLINICE Z WYŁĄCZENIEM BADAŃ i ZABIEGÓW